O firmie

About

Czym się zajmujemy ?

Kancelaria Prawna Goldman i Wspólnicy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. specjalizuje się w dochodzeniu roszczeń wynikających z nieprawidłowego wykonania usługi przewozu lotniczego przez linie lotnicze lub nieprawidłowego wykonania usługi turystycznej przez organizatorów turystyki.

Mamy na koncie ponad 3000 wygranych spraw sądowych, ponad 2000 spraw administracyjnych, ponad 5000 odszkodowań wypłaconych polubownie, przed sądami rejonowymi, okręgowymi w całej Polsce, a także przed Sądem Najwyższym - wszystkie przeciwko przewoźnikom i biurom podróży.

Czy zajmujemy się również innymi dziedzinami prawa?


Ponieważ chcemy być najlepsi w tym co robimy, nie podejmujemy się prowadzenia spraw nie związanych z turystyką i podróżowaniem. Wychodzimy z założenia, iż jeżeli ktoś jest dobry we wszystkim to tak naprawdę jest dobry w niczym.

Specjalizujemy się w bardzo wąskiej dziedzinie i podejmujemy się prowadzenia spraw tylko wchodzących w jej zakres, ale dzięki temu możemy zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość świadczonych usług oraz dać gwarancję, że każda sprawę profesjonalnie poprowadzimy do końca.
About
About

Kim jesteśmy?


Stanowimy zespół osób od wielu lat działających w branży turystycznej. Znamy bardzo dobrze jej problemy, gdyż w naszym gronie są osoby, które były współwłaścicielami biur podróży, pełniły funkcje członków ich rad nadzorczych, piastowały stanowiska w zarządach tych biur, a także były szefami działów prawnych w takich biurach podróży.

Pracują z nami prawnicy, którzy wielokrotnie, jako pełnomocnicy biur podróży oraz linii lotniczych, reprezentowali te firmy przed sądem wykorzystując swoją przewagę i wiedzę z zakresu procedury cywilnej oraz prawa turystycznego i przewozowego w starciu ze zwykłym Kowalskim.

Dlaczego warto skorzystać z usług Kancelarii Goldman?


Nie jest tajemnicą, iż pojedynczy Klient w starciu z firmami dysponującymi budżetami sięgającymi setek milionów złotych oraz zastępami prawników, z reguły nie ma szans na uzyskanie należnego mu odszkodowania. Wiemy w jaki sposób prowadzić postępowanie reklamacyjne oraz sądowe, reprezentując naszych Klientów w starciu z liniami lotniczymi oraz biurami podróży. Nie zawahamy się również składać do sądów pozwów zbiorowych, co spowoduje wypłaty wyższych odszkodowań. Co najważniejsze, jesteśmy skuteczni czego dowodem są kolejne powierzane nam sprawy.
About
About

Ile muszę zapłacić za prowadzenie mojej sprawy?


Od osób udzielających nam pełnomocnictwa do prowadzenia swoich spraw nie pobieramy żadnych opłat. Ani w momencie nawiązania współpracy ani w całym czasie jej trwania. Nasze wynagrodzenie to część wywalczonego dla Państwa odszkodowania.

Co w przypadku, gdy nie uda się Kancelarii Goldman wywalczyć dla mnie odszkodowania ?


W przypadku, gdy z naszym pracownikom nie uda się wywalczyć dla Państwa odszkodowania wszelkie koszty związane z prowadzeniem sprawy pokrywa Kancelaria. Przyjęcie od Państwa zlecenia stanowi swoiste ryzyko zawodowe Kancelarii. Jeżeli wywalczymy dla Państwa odszkodowanie, jego część stanowić będzie nasze wynagrodzenie. Jeżeli z jakichkolwiek przyczyn sprawy nie wygramy, koszty jej prowadzenia poniesiemy sami.
About
About

Czy będę musiał stawiać się w sądzie lub urzędzie?


W prowadzonych przez nas postępowań przed sądami (ponad 1000 spraw), do tej pory zaledwie w kilku przypadkach zdarzyło się, że sąd wezwał pasażera do stawiennictwa. Nie jest ono jednak obowiązkowe, a jedyną konsekwencją jest pominięcie zeznań, co nie przeszkadza w postępowaniu. W takiej sytuacji prosimy o kontakt.

 

Kancelaria prawna uzyskująca dla pasażerów odszkodowania za odwołane i opóźnione loty.

Odszkodowania wypłacone dla
ponad 10 000 zadowolonych klientów.

© 2019 Kancelaria Prawna Goldman sp.z o.o. sp. k. All Rights Reserved.